Aktuality

Chladící vitríny Arneg

Nově máme v nabídce chladící vitríny od firmy Arneg.

AKCE mobilní klimatizace Sinclair za nejlepší cenu

Klimatizace Sinclair AMC-14AN je mobilní klimatizace. Výkon jednotky AMC-14AN je 4kW chlazení a 4kW pro topení. Mobilka má: funkci automatické ochrany, nezávislá funkce odvlhčování, rotační kompresor, vyjímatelný filtr na boční straně, 24-hodinový časovač, ekologické chladivo-šetrné k životnímu prostředí, záruka 2 roky. Mobilní jednotky AMC lze nainstalovat ve venkovních i vnitřních prostorách. Je nutno zabezpečit odvod kondenzátu

Prodej na splátky bez navýšení!

Kalkulačka splátek xls, 1495 kB

Vypočítejte si Vaše splátky

stáhnout

Bazarové dny

Připravujeme pro Vás bazarové dny. Více informací již brzy!

Akce - klimatizace na splátky

Nově můžete u nás zakoupit klimatizační jednotky na splátky. Bližší informace Vám poskytne naše obchodní oddělení.

 

 

ucpávky HILTI – systémy požární ochrany

Nově provádíme ucpávky Hilti(protipožární tmely, nástřiky, pěny, rukávy ad.)

Protipožární systémy a software pomáhají chránit budovy před požárem a zachraňují životy. Navrženo pro snadnou instalaci a inspekci s vysokým počtem schválení.

Svaz chladící techniky

Dovolujeme si Vám oznámit, že jsme členy Svazu chladící techniky.

Výprodej skladů

Zahájen výprodej skladů. Sledujte naše internetové stránky, neustále aktualizujeme nové položky v sekci VÝPRODEJ. V nabídce najdete jak nové zboží ve výprodeji, tak repasované zboží. Jistě si u nás vyberete. V případě, že jste nenašli co hledáte, neváhejte nás kontaktovat v sekci KONTAKTY, protože ne všechny položky jsou prezentovány na internetu.

Hledáme nové kolegy

Hledáme nové kolegy do našeho týmu. Více info naleznete v sekci "Kariéra".

Sleva výprodejového sortimentu

Právě jsme zlevnili výprodejový sortiment.

Splátkový prodej

Nabízíme Vám možnost splátkového prodeje již od 10 000,-Kč. Zeptejte se nás na bližší informace, či navštivte na našich stránkách sekci "Financování".

AKCE mobilní klimatizace Sinclair za nejlepší cenu

Klimatizace Sinclair AMC-14AN je mobilní klimatizace. Výkon jednotky AMC-14AN je 4kW chlazení a 4kW pro topení. Mobilka má: funkci automatické ochrany, nezávislá funkce odvlhčování, rotační kompresor, vyjímatelný filtr na boční straně, 24-hodinový časovač, ekologické chladivo-šetrné k životnímu prostředí, záruka 2 roky. Mobilní jednotky AMC lze nainstalovat ve venkovních i vnitřních prostorách. Je nutno zabezpečit odvod kondenzátu

detail